|
Λεπτομέρειες:
|
| Επισημαίνω: | Ηλεκτρονικός επεξεργαστής Dante με AEC,Διαχειριστή DSP αίθουσας συνεδριάσεων,σύστημα ελέγχου ήχου με σύρση και πτώση |
||
|---|---|---|---|
ΗΕπεξεργαστής ήχου RNN1212 DSPείναι υψηλής απόδοσηςΕπεξεργαστής μήτρας ήχου 12x12σχεδιασμένο για αίθουσες συνεδριάσεων, κέντρα κατάρτισης, ξενοδοχεία, κέντρα διοίκησης και επαγγελματικά έργα AV.Επεξεργαστής ADI SHARC 21569, παρέχει ισχυρή επεξεργασία σήματος σε πραγματικό χρόνο με εξαιρετικά χαμηλή καθυστέρηση και εξαιρετική ποιότητα ήχου.
Με καινοτόμο χαρακτήρααρχιτεκτονική DSP με σύρση και πτώση, οι χρήστες μπορούν να δημιουργήσουν γρήγορα συστήματα ήχου μέσω διαισθητικού λογισμικού χωρίς περίπλοκη δρομολόγηση.Ακύρωση ηχητικού ηχώ AEC, προσαρμοστικό φιλτράρισμα, αλγόριθμοι FIR, αυτόματη σύνδεση καλωδίων και διαμόρφωση πολλών σκηνών.
Αυτό...επεξεργαστής DSP αίθουσας συνεδριάσεωνυποστήριξηRS232 / RS485 / UDP έλεγχο, επιτρέποντας την εύκολη ενσωμάτωση σε συστήματα αυτοματισμού.Δύο μηχανές θερμής υποστήριξης, η μονάδα εξασφαλίζει αδιάλειπτη λειτουργία σε περιβάλλοντα κρίσιμης σημασίας.
Ιδανικό για σύγχρονες αίθουσες συνεδριάσεων, ακροατήρια, συστήματα BGM, υβριδικούς χώρους συνεδριάσεων και εγκαταστάσεις AV επιχειρήσεων.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | RNN1212 |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Ακουστικά κανάλια | 12 Εισαγωγή / 12 Έκδοση |
| Ποσοστό δειγματοληψίας | 48 kHz |
| Βαθμός Μπιτ | 24bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Απάντηση συχνότητας | 20Hz ̇ 20kHz |
| Δύναμη Φάντασμα | 48V |
| Δυναμικό εύρος | ≥113dB |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | RS232 / RS485 / UDP |
| Σύστημα υποστήριξης | Δύο μηχανές θερμού εφεδρείας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-240V εναλλακτικός |
| Μέγεθος | 482 x 260 x 44 mm |
Γρήγορη εγκατάσταση συστήματος με οπτική διεπαφή λογισμικού.
Ιδανικό για βίντεο συνέδρια και υβριδικές συναντήσεις.
Αυτόματη αλλαγή αποτυχίας για σταθερή λειτουργία 24/7.
Υποστηρίζει τοπικές συνόδους / απομακρυσμένες συνόδους / λειτουργίες BGM.
Συμβατό με τα συστήματα αυτοματισμού.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360