|
| Επισημαίνω: | Επεξεργαστής ήχου Dante DSP,Μικρατήρας 16x16 DSP,αρχιτεκτονική DSP με σύρση και πτώση |
||
|---|---|---|---|
Ο Επεξεργαστής DSP Dante RNN1616D είναι ένας επαγγελματικός Επεξεργαστής DSP Ήχου σχεδιασμένος για αίθουσες συνεδριάσεων, ξενοδοχεία,
εκπαιδευτικές πανεπιστημιουπόλεις, κέντρα ελέγχου και εμπορικά έργα ήχου. Διαθέτοντας 16x16 αναλογικές εισόδους/εξόδους, 32x32 Dante/AES67
κανάλια και ισχυρή διπύρηνη επεξεργασία ADI SHARC, αυτός ο Επεξεργαστής Μήτρας DSP προσφέρει εξαιρετικά χαμηλή καθυστέρηση,
σταθερή δρομολόγηση σήματος και προηγμένη βελτιστοποίηση ήχου.
Η πλατφόρμα λογισμικού drag-and-drop επιτρέπει στους χρήστες να δημιουργούν γρήγορα λογική ήχου χωρίς πολύπλοκο προγραμματισμό.
Αυτός ο Ψηφιακός Επεξεργαστής Σήματος υποστηρίζει ακύρωση ηχούς AEC, προσαρμοστικό φιλτράρισμα, επεξεργασία FIR, έλεγχο RS232 / RS485 / UDP και εφεδρεία διπλής μηχανής hot backup.
Είτε χρειάζεστε Σύστημα DSP Συνεδριάσεων, DSP Δικτυακού Ήχου ή επεκτάσιμο Επεξεργαστή Μήτρας Ήχου,
το RNN1616D προσφέρει επαγγελματική αξιοπιστία για σύγχρονες εγκαταστάσεις.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | RNN1616D |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Αναλογικές Είσοδοι/Έξοδοι | 16 Είσοδοι / 16 Έξοδοι |
| Dante / AES67 | 32x32 |
| Ρυθμός Δειγματοληψίας | 48kHz |
| Βάθος Bit | 24Bit |
| Απόκριση Συχνότητας | 20Hz – 20kHz |
| THD+N | ≤0.002% |
| Εύρος Δυναμικής | ≥113dB |
| Πρωτόκολλο Ελέγχου | RS232 / RS485 / UDP |
| Εφεδρεία | Εφεδρεία Διπλής Μηχανής Hot Backup |
| Τροφοδοτικό | 110-240V AC |
| Μέγεθος | 482×260×44mm |
✔ Ενσωμάτωση Δικτυακού Ήχου Dante / AES67
✔ Προγραμματισμός DSP Drag-and-Drop
✔ Ενσωματωμένη Ακύρωση Ηχούς AEC
✔ Αλγόριθμοι Προσαρμοστικού Φίλτρου + FIR
✔ Διπλή Εφεδρεία Hot Backup
✔ Διαχείριση Προεπιλεγμένων Πολλαπλών Σκηνών
✔ Κεντρική Διαχείριση Συσκευών
✔ Επαγγελματική Επεξεργασία Ήχου Συνεδριάσεων
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360