|
Λεπτομέρειες:
|
| Επισημαίνω: | 16x16 DSP επεξεργαστής αυθόρμητης μήτρας ήχου,Δωμάτιο συνεδριάσεων Dante DSP,έξυπνος ρυθμιστής ήχου με σύρση και πτώση |
||
|---|---|---|---|
ΗRNN1616 DSP επεξεργαστής ήχουείναι επαγγελματίας16x16 μήτρα DSPΤο σύστημα αυτό είναι σχεδιασμένο για σύγχρονες αίθουσες συνεδριάσεων, εκπαιδευτικούς χώρους, ξενοδοχεία, κέντρα διοίκησης και εμπορικά συστήματα AV.αίθουσα συνεδριάσεων DSPΕπιτρέπει γρήγορη ρύθμιση χωρίς σύνθετη επανασύνδεση.
Κατασκευασμένο με προηγμέναΕπεξεργαστής ήχου AECΗ τεχνολογία, τα προσαρμοστικά φίλτρα, οι αλγόριθμοι FIR και η ευφυής δρομολόγηση, παρέχουν κρυστάλλινη λήψη φωνής και σταθερή ενίσχυση ήχου.RS232, RS485, έλεγχο UDP, καθιστώντας το ιδανικό για κεντρικά συστήματα αυτοματισμού.
Με διπλή μηχανή ζεστή υποστήριξη, το σύστημα μεταβάλλεται αυτόματα στην μονάδα αναμονής όταν εντοπίζεται βλάβη, εξασφαλίζοντας αδιάλειπτη λειτουργία.Ακουστικό αίθουσας συνεδριάσεων DSP,επεξεργαστής matrix ήχου, ή ενσωματωμέναψηφιακό επεξεργαστή σήματος ήχουΗ πλατφόρμα RNN1616 παρέχει επαγγελματική απόδοση και εύκολη ανάπτυξη.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | RNN1616 |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Διάδρομοι | 16 Εισαγωγή / 16 Έκδοση |
| Απάντηση συχνότητας | 20Hz ̇ 20kHz |
| Ποσοστό δειγματοληψίας | 48 kHz |
| Βαθμός Μπιτ | 24bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Δυναμικό εύρος | ≥113dB |
| Δύναμη Φάντασμα | 48V |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | RS232 / RS485 / UDP |
| Απολύσεις | Δύο μηχανές θερμής υποστήριξης |
| Τύπος στερέωσης | 1U Θέμα ράφους |
| Μέγεθος | 482 × 260 × 44 χιλιοστά |
Η γρήγορη οπτική διαμόρφωση εξοικονομεί χρόνο μηχανικής.
Καθαρή βελτίωση ομιλίας για συνεδριάσεις.
Η αυτόματη μετάβαση διασφαλίζει την αξιοπιστία του συστήματος.
Υποστηρίζει τοπικές συναντήσεις, υβριδικές συναντήσεις και συστήματα BGM.
Ελέγχετε πολλαπλές μονάδες DSP σε μία πλατφόρμα λογισμικού.
16x16 DSP Ματρίκη Δωμάτιο Συνεδριάσεων DSP Audio Matrix επεξεργαστής
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360