|
Λεπτομέρειες:
|
| Μοντέλο: | RNN1212D | Επεξεργαστής: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
|---|---|---|---|
| Ρυθμός δειγματοληψίας: | 48KHZ | Βάθος bit: | 24 bit |
| THD+N: | ≤0.002% | Δυναμικό εύρος: | ≥113dB |
| Επισημαίνω: | Επεξεργαστής ήχου Dante DSP,Συνεδριακό σύστημα ελέγχου ήχου,Ελέγχος DSP με σύρση και πτώση |
||
Ο επεξεργαστής RNN1212D Dante DSP είναι ένας επεξεργαστής υψηλής απόδοσης 12x12 ήχου που έχει σχεδιαστεί για συνέδρια
Δυναμικά από την προηγμένη ADI SHARC
Με έναν επεξεργαστή, προσφέρει εξαιρετικά σταθερή απόδοση με επαγγελματική ποιότητα ήχου.
Διαθέτει Dante / AES67 δίκτυο ήχου, ενσωματωμένη AEC ακουστική ακύρωση ηχώ, προσαρμοστικά φίλτρα, επεξεργασία FIR,
και drag-and-drop DSP προγραμματισμού, το RNN1212D επιτρέπει στους εγκαταστάτες και τους μηχανικούς να αναπτύξουν έργα πιο γρήγορα και πιο έξυπνα.
Με διπλή μηχανή ζεστή υποστήριξη, έλεγχο RS232 / RS485 / UDP και υποστήριξη ισχύος 48V, αυτός ο επεξεργαστής DSP αίθουσας συνεδριάσεων εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία για περιβάλλοντα κρίσιμων αποστολών.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | RNN1212D |
| Αναλογική είσοδος/έξοδος | 12 Εισαγωγή / 12 Έκδοση |
| Dante / AES67 | 32 x 32 |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Ποσοστό δειγματοληψίας | 48 kHz |
| Βαθμός Μπιτ | 24bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Δυναμικό εύρος | ≥113dB |
| Δύναμη Φάντασμα | Μέγιστο 48V |
| Απάντηση συχνότητας | 20Hz~20kHz |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | RS232 / RS485 / UDP |
| Εφεδρική λειτουργία | Δύο μηχανές θερμού εφεδρείας |
| Μέγεθος | 482 x 260 x 44 χιλιοστά |
Απλός οπτικός προγραμματισμός για ταχύτερη εγκατάσταση έργου.
Ομαλή ενσωμάτωση με σύγχρονα συστήματα AV-over-IP.
Διαφανής ομιλία για συνεδριάσεις.
Αυτόματη μετάβαση για αδιάλειπτη λειτουργία.
Υποστηρίζει RS232, RS485, UDP τηλεχειριστήριο.
Άμεση υποστήριξη για επαγγελματικά μικρόφωνα.
Dante DSP επεξεργαστής ήχου Matrix επεξεργαστής αίθουσα συνεδριάσεων DSP
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360