|
Λεπτομέρειες:
|
| Μοντέλο: | RNN1208 | Επεξεργαστής: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
|---|---|---|---|
| Αναλογικό I/O: | 12 Είσοδος / 8 Έξοδος | Ρυθμός δειγματοληψίας: | 48KHZ |
| Βάθος bit: | 24 bit | Απόκριση συχνότητας: | 20Hz~20KHz |
| Επισημαίνω: | 12x8 επεξεργαστής ήχου DSP,Διαδικτυακό επεξεργαστή DSP διάσκεψης Dante,ρύθμιση DSP με σύρση και πτώση |
||
Επεξεργαστής Ήχου DSP 12x8 DSP Επεξεργαστής Συνεδρίων DSP | Εύκολη Ρύθμιση με Drag-and-drop
Ο επεξεργαστής ήχου DSP RNN1208 είναι ένας επαγγελματικός επεξεργαστής DSP 12x8 σχεδιασμένος για αίθουσες συνεδριάσεων, ξενοδοχεία, εκπαιδευτικά έργα,
κέντρα ελέγχου και εμπορικά συστήματα ήχου.
Με προηγμένη αρχιτεκτονική λογισμικού DSP drag-and-drop, οι χρήστες μπορούν να δημιουργήσουν γρήγορα ροές σήματος χωρίς πολύπλοκο προγραμματισμό.
Αυτός ο επεξεργαστής μήτρας ήχου υποστηρίζει ακύρωση ηχούς AEC, προσαρμοστικά φίλτρα, αλγορίθμους FIR και αυτόματη λογική καλωδίωσης.
Ιδανικός για υβριδικές αίθουσες συσκέψεων, αυτός ο επεξεργαστής DSP συνεδρίων υποστηρίζει έλεγχο RS232, RS485 και UDP για απρόσκοπτη
ενσωμάτωση τρίτων κατασκευαστών.
Η ενσωματωμένη διπλή εφεδρεία μηχανής διασφαλίζει σταθερή λειτουργία του συστήματος. Είναι ένα αξιόπιστο σύστημα DSP για αίθουσες συσκέψεων για σύγχρονα
έργα AV που απαιτούν ευελιξία, χαμηλή καθυστέρηση και ισχυρό έλεγχο.
Είτε για συστήματα BGM, τοπικές συσκέψεις είτε απομακρυσμένες διασκέψεις, το RNN1208 προσφέρει κορυφαία απόδοση ως
μια λύση επεξεργαστή ψηφιακού σήματος ήχου υψηλής τεχνολογίας.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | RNN1208 |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Αναλογική Είσοδος/Έξοδος | 12 Είσοδοι / 8 Έξοδοι |
| Ρυθμός Δειγματοληψίας | 48kHz |
| Βάθος Bit | 24Bit |
| THD+N | ≤0.002% |
| Απόκριση Συχνότητας | 20Hz~20kHz |
| Μέγιστο Επίπεδο Εξόδου | +18dBu |
| Έλεγχος | RS232 / RS485 / UDP |
| Τροφοδοσία Phantom | 48V |
| Εφεδρεία | Διπλή Εφεδρεία Μηχανής |
| Μέγεθος | 482×260×44mm |
| Τροφοδοτικό | 110-240V AC |
Δεν απαιτείται πολύπλοκη κωδικοποίηση DSP. Η γρήγορη διαμόρφωση εξοικονομεί χρόνο μηχανικής.
Ιδανικό για αίθουσες συνεδριάσεων και υβριδικές συσκέψεις.
Η αυτόματη εναλλαγή διατηρεί το σύστημα σε ασφαλή λειτουργία.
Κατάλληλο για τοπικές συσκέψεις, απομακρυσμένες συσκέψεις και συστήματα BGM.
Υποστηρίζει ενσωμάτωση RS232 / RS485 / UDP.
Επεξεργαστής Ήχου DSP 12x8 DSP Επεξεργαστής Συνεδρίων DSP | Εύκολη Ρύθμιση με Drag-and-drop
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360