|
Λεπτομέρειες:
|
| Μοντέλο: | RNN1208D | Εισροές: | 12 Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις: | 8 Αναλογικές Έξοδοι | Επεξεργαστής: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Ρυθμός δειγματοληψίας: | 48KHZ | Βάθος bit: | 24 bit |
| Επισημαίνω: | Επεξεργαστής ήχου Dante με hot backup,Ψηφιακή μήτρα ήχου DSP αίθουσας συνεδριάσεων,Ψηφιακός επεξεργαστής ήχου σταθερή λειτουργία |
||
Ο επεξεργαστής DSP RNN1208D Dante είναι ένας επαγγελματικός 12 εισροών 8 εξόδων matrix audio DSP σχεδιασμένος για αίθουσες συνεδριάσεων, ξενοδοχεία, εκπαιδευτικές εγκαταστάσεις, κέντρα διοίκησης και εμπορικά συστήματα ήχου.
Με υψηλής απόδοσης επεξεργαστή ADI SHARC, αυτός ο ψηφιακός επεξεργαστής ήχου υποστηρίζει προηγμένη ακύρωση ηχώ AEC, προσαρμοστικό φιλτράρισμα, αλγόριθμους FIR, δρομολόγηση σήματος,και έξυπνα προεπιλογές σκηνής.
Με το ενσωματωμένο ήχο δικτύου Dante / AES67, οι χρήστες μπορούν εύκολα να αναπτύξουν κλιμακώμενα συστήματα ήχου σε πολλαπλά δωμάτια και κτίρια.
Η καινοτόμος αρχιτεκτονική DSP με σύρση και πτώση επιτρέπει στους μηχανικούς να ρυθμίζουν τις ενότητες γρήγορα, μειώνοντας το χρόνο προγραμματισμού και βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητα του έργου.
Η μονάδα υποστηρίζει επίσης τον έλεγχο RS232 / RS485 / UDP, επιτρέποντας την πλήρη ενσωμάτωση του συστήματος με πλατφόρμες ελέγχου τρίτων.
Για έργα κρίσιμης σημασίας, η λειτουργία υποστήριξης θερμής υποστήριξης διπλής μηχανής εξασφαλίζει συνεχή λειτουργία και μέγιστη αξιοπιστία.
Ιδανικό για:
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | RNN1208D |
| Εισόδους | 12 Αναλογικές εισόδους |
| Αποδόσεις | 8 Αναλογικές εξόδους |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Δίαυλοι Dante | 32x32 |
| Ποσοστό δειγματοληψίας | 48 kHz |
| Βαθμός Μπιτ | 24bit |
| Απάντηση συχνότητας | 20Hz~20kHz |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Δυναμικό εύρος | ≥113dB |
| Έλεγχος | RS232 / RS485 / UDP |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-240V εναλλακτικός |
| Μέγεθος | 482 × 260 × 44 χιλιοστά |
| Εγκατάσταση | 1U Θέμα ράφους |
Χωρίς περίπλοκη λογική καλωδίωσης, ταχύτερη ανάπτυξη για τους ολοκληρωτές.
Ιδανικό για αίθουσες συνεδριάσεων και υβριδικά συστήματα συνεδριάσεων.
Ευέλικτη κλιμακωτή μετάδοση ήχου μέσω Ethernet.
Αυτόματη μετάβαση αποτυχίας για αδιάλειπτη λειτουργία.
RS232 / RS485 / UDP ολοκλήρωση έτοιμη.
Συμπληκτική εγκατάσταση για επαγγελματικά ράφια.
Αίθουσα συνεδριάσεων DSP Ψηφιακός επεξεργαστής ήχου Dante Audio Matrix
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360