|
Λεπτομέρειες:
|
| Αναλογικό I/O: | 8 Είσοδος / 8 Έξοδος | Dante / AES67: | Κανάλια 32x32 |
|---|---|---|---|
| Ρυθμός δειγματοληψίας: | 48KHZ | Βάθος bit: | 24 bit |
| THD+N: | ≤0.002% | Δυναμικό εύρος: | ≥113dB |
| Επισημαίνω: | Dante DSP επεξεργαστής 8x8 ηχητική μήτρα,Δάντης ηχητικός ελεγκτής-κατεβάζοντας-έλεγχος,Συνεδριακό ήχο DSP με έξυπνο έλεγχο |
||
ΗRNN88D Dante DSP επεξεργαστήςείναι επαγγελματίας8x8 Audio DSP Ματρίκησχεδιασμένο για αίθουσες συνεδριάσεων, ξενοδοχεία, σχολεία, κέντρα διοίκησης, σπίτια λατρείας και εμπορικά συστήματα AV.Επεξεργαστής ADI SHARC, αυτόΨηφιακός επεξεργαστής σήματοςΥποστήριξη πλατφόρμας32x32 κανάλια Dante / AES67, προηγμένη AEC ακύρωση ηχώ, προσαρμοστικό φιλτράρισμα, FIR συντονισμό, και έξυπνη δρομολόγηση.
Με καινοτόμοαρχιτεκτονική σύρματος και πτώσης, οι χρήστες μπορούν να ρυθμίσουν γρήγορα τις διαδρομές σήματος χωρίς σύνθετη επανασύνδεση.RS232, RS485, έλεγχο UDP, καθιστώντας το ιδανικό για ολοκληρωμένα συστήματα αυτοματισμού.
Κατασκευασμένο για εφαρμογές κρίσιμης σημασίας, τοΕμπορικός DSP ήχουπεριλαμβάνειΔύο μηχανές θερμής υποστήριξηςΓια τις υβριδικές συνεδριάσεις, τα συστήματα BGM ή τη διανομή ήχου στο δίκτυο, ηΔιαδικτυακό DSP ήχουπαρέχει σταθερή, χαμηλή καθυστέρηση, υψηλής ποιότητας απόδοση.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | RNN88D |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Αναλογική είσοδος/έξοδος | 8 Εισαγωγή / 8 Έκδοση |
| Dante / AES67 | 32x32 κανάλια |
| Ποσοστό δειγματοληψίας | 48 kHz |
| Βαθμός Μπιτ | 24bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Δυναμικό εύρος | ≥113dB |
| Μέθοδοι ελέγχου | RS232 / RS485 / UDP |
| Εφεδρική λειτουργία | Δύο μηχανές θερμής υποστήριξης |
| Δύναμη Φάντασμα | Μέγιστο 48V |
| Μέγεθος | 482 x 260 x 44 mm |
Γρήγορος προγραμματισμός και δημιουργία δρόμου σήματος χωρίς επανασύνδεση.
Υποστηρίζει σύγχρονα συστήματα ήχου IP για κλιμακωτές εγκαταστάσεις.
AEC, FIR, προσαρμοστικά φίλτρα για καθαρή ομιλία και υψηλής ποιότητας ήχο.
Αυτόματη μετάβαση αποτυχίας για αδιάλειπτη λειτουργία.
Κατάλληλο για τοπικές συναντήσεις, υβριδικές συναντήσεις και συστήματα BGM.
Dante DSP επεξεργαστής 8x8 ηχητική μήτρα συνδιάσκεψη ηχητική DSP
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360