|
Λεπτομέρειες:
|
| Κανάλια ήχου: | 8 Είσοδος / 8 Έξοδος | Επεξεργαστής: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
|---|---|---|---|
| Ρυθμός δειγματοληψίας: | 48KHZ | Βάθος bit: | 24 bit |
| THD+N: | ≤0.002% | Δυναμικό εύρος: | ≥113dB |
| Επισημαίνω: | επεξεργαστής DSP ήχου για τοποθέτηση σε rack,ψηφιακός επεξεργαστής σήματος 8x8,ελεγκτής ήχου DSP Dante |
||
Ο Επεξεργαστής Ήχου DSP RNN88 είναι ένας επεξεργαστής μήτρας ήχου 8x8 υψηλής απόδοσης
σχεδιασμένος για αίθουσες συνεδριάσεων, ξενοδοχεία, εκπαιδευτικούς χώρους, κέντρα ελέγχου και εμπορικές
εγκαταστάσεις AV. Τροφοδοτούμενος από την αρχιτεκτονική ADI SHARC, προσφέρει ανώτερη επεξεργασία σήματος,
σταθερή δρομολόγηση και επαγγελματική ποιότητα ήχου.
Με την καινοτόμο πλατφόρμα λογισμικού DSP drag-and-drop, οι χρήστες μπορούν να διαμορφώσουν γρήγορα διαδρομές σήματος,
EQ, AEC, φίλτρα FIR, μίξη, δρομολόγηση μήτρας και προεπιλογές σκηνών χωρίς πολύπλοκο προγραμματισμό.
Το RNN88 είναι ιδανικό για σύγχρονες εφαρμογές επεξεργαστή DSP για αίθουσες συνεδριάσεων, επαγγελματικούς επεξεργαστές ήχου
και επεξεργαστές ελέγχου ήχου.
Ενσωματωμένη ακύρωση ηχούς AEC, προσαρμοστικά φίλτρα, διπλή εφεδρική λειτουργία μηχανής, έλεγχος RS232 / RS485 / UDP
και ευέλικτη διαχείριση σκηνών το καθιστούν την τέλεια λύση για κρίσιμα συστήματα AV παγκοσμίως.
Χαρακτηριστικά προϊόντος:
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | RNN88 |
| Κανάλια Ήχου | 8 Είσοδοι / 8 Έξοδοι |
| Επεξεργαστής | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Ρυθμός Δειγματοληψίας | 48kHz |
| Βάθος Bit | 24Bit |
| THD+N | ≤0.002% |
| Εύρος Δυναμικής | ≥113dB |
| Phantom Power | 48V |
| Θύρες Ελέγχου | RS232 / RS485 / UDP |
| Τοποθέτηση | 1U Rack Mount |
| Τροφοδοτικό | 110-240V AC |
| Διαστάσεις | 482x260x44mm |
| Βάρος | 2.9KG |
![]()
Επαγγελματικός Επεξεργαστής Ήχου Ψηφιακός Επεξεργαστής Σήματος Επεξεργαστής DSP Rack Mount Ήχου | 8x8 Ευέλικτη Δρομολόγηση
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Swing Jiang
Τηλ.:: 86-18617193360